Кійко  В.В. Доцент, кандидат технічних наук Кійко Вікторія Вікторіна

Відповідальна за науково-дослідну роботу кафедри, організацію та проведенняи конференцій, наставник академічної групи ТІ-1-6

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Вчений ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 05.18.15 "Товарознавство продовольчих товарів" отримала у 2009 році. У 2012 році  рішенням Атестаційної колегії присуджено звання доцента.

Загальний стаж науково-педагогічної роботи після закінчення університету – 14 років.
     З 2003 р. по 2012 р. працювала на кафедрі товарознавства і експертизи продовольчих товарів ДонНУЕТ. З 2012 р. по 2014 рр. працювала на посаді доцента кафедри готельної і ресторанної справи ДонНУЕТ.
     З 2014 р. працює на кафедрі експертизи харчових продуктів НУХТ.

Нагороди та відзнаки

У 2013 році зайняла перше місце в конкурсі кращий молодий вчений ДонНУЕТ за напрямом «Технічні науки».

Має понад 100 публікацій (22 роботи опубліковані у фахових та міжнародних виданнях, що входять до науко метричних баз), 9 патентів, 2 монографії, 18 навчально-методичних розробок, з них 2 навчальних посібники. Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів і магістрантів.

ауд. Ж-616, тел. (044) 287-93-40