Попова Н.В. Доцент, кандидат технічних наук Попова Наталія Вікторівна

Секретар кафедри. Відповідальна за складання плану роботи кафедри, за наповнення електронної інформаційної бази кафедри

Факультет технології хлібопекарських і кондитерських виробництв Національного університету харчових технологій за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» (диплом магістра з відзнакою).

Вчений ступінь кандидата технічних наук присвоєно у 2008 році за спеціальністю 05.18.12 «Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв». З 2012 року має вчене звання доцента кафедри технології консервування.

Стаж педагогічної роботи 10,5 років – весь час у НУХТ.
     Працює на кафедрі експертизи харчових продуктів з 2012 року.
     Була виконавцем п’яти держбюджетних тематик Проблемної науково-дослідної лабораторії НУХТ. Зараз виконує дослідження відповідно до пріоритетного напряму наукових робіт НУХТ «Розроблення наукових основ тепломасообмінних та інших процесів харчових, мікробіологічних і фармацевтичних виробництв з метою створення нових високоефективних технологій та обладнання, засобів механізації та автоматизації для харчових та переробних галузей АПК».

Підвищення кваліфікації

• ТОВ «Продсервіс ІР» (Київська обл.), тема: «Сучасні тенденції розвитку консервної промисловості. Контроль якості та безпечності продукції галузі», 2012р.;
  • науково-методичний семінар НУХТ «Основи педагогіки, методи та технології організації навчально-виховного процесу у вищій школі», 2012 р.;
  • науково-методичний семінар НУХТ «Розроблення та використання тестових засобів контролю знань», 2013 р.;
  • Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві у 2017 р.

Автор 187 публікацій (1 з них у наукометричній базі даних “SCOPUS”, 28— входять до науко метричних баз Springer,EBSCO, IndexCopernicus, GoogleScholar, РИНЦ), 27 патентів.У співавторстві видано 20 навчально-методичних праць, з яких 3 навчальних посібники.Є співавтором навчальних посібників: "Лабораторний практикум з процесів і апаратів харчових виробництв", "Курсове проектування з процесів і апаратів харчових виробництв", "Збірник задач з процесів і апаратів харчових виробництв", курсів лекцій з дисциплін: «Контроль якості та безпечності продуктів галузі», „Математико-статистичні методи досліджень” та „Методи оптимізації та математична статистика”.

ауд. Ж-615, тел. (044) 287-96-31