Сидор В.М. Доцент, кандидат технічних наук Сидор Василь Михайлович

Відповідальний за курсове та дипломне проектування, за зв'язки з профільними коледжами та технікумами

Київський технологічний інститут харчової промисловості (нині – НУХТ), спеціальність «Технологія бродильних виробництв».

Вчений ступінь кандидата технічних наук присвоєно у 1996 році. Має вчене звання доцента кафедри біотехнології продуктів бродіння, екстрактів і напоїв.

Науково-педагогічний стаж більше 30 років.
     На кафедрі працює з 2011 року.

Підвищення кваліфікації

• ДП «УКрметртестандарт» у 2016 році;
  • Участь у семінарі «Зміни в законо-давстві України щодо якості та безпечності харчових продуктів. Реалії та перспективи для виробників», 2015р.

Нагороди та відзнаки

За активну участь у впровадженні наукових розробок у харчову промисловість у 2002 році нагороджений нагрудним знаком «Знак Пошани» Міністерства агропромислової політики України.

Автор 105 публікацій, з них 18 навчально-методичних розробок і 75 наукових праць, у тому числі, 45 наукових статей у фахових виданнях, 12 патентів України на винахід і корисну модель.
     Є співавтором навчального посібника «Технологія безалкогольних напоїв».

ауд. Ж-501, тел. (044) 287-96-30