Усатюк С.І. Доцент кафедри, кандидат технічних наук Усатюк Світлана Іванівна

Завідувач кафедри.
Старший науковий співробітник Центру оцінки якості сировини і готової продукції НУХТ.

Київський технологічний інститут харчової промисловості (нині – НУХТ), спеціальність «Технологія цукристих речовин», спеціаліст.

Вчений ступінь кандидата технічних наук отримала у 1987 році, вчене звання старшого наукового співробітника - у 1994 році, вчене звання  доцента кафедри експертизи харчових продуктів - у 2015 році

Питаннями оцінювання якості та безпеки харчових продуктів займається з 2001 року.
     З 2002 року працювала директором Центру оцінки якості сировини та готової продукції НУХТ, який акредитований в Національному агенстві з акредитації України та атестований у Міністерстві охорони здоровя України, з 2017 року - старший науковий співробітник Центру.
     У 2006 – 2007 роках працювала в комісії МОЗ щодо віднесення харчових продуктів до категорії спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок.
     На кафедрі працює з 2011 року, з 2015 року є завідувачем кафедри.
     Загальний стаж педагогічної роботи складає 15 років, наукової роботи - 34 роки.

Обов'язки на кафедрі

Відповідає за зв’язки з підприємствами та організаціями за спеціальностями кафедри, за проведення державної акредитації спеціальностей кафедри, за проведення конкурсу студентських науковий робіт, підготовку випускових робіт на конкурс.
     Здійснює керівництво науково-дослідною роботою магістрантів та аспірантів.

Автор 254 наукових праць, в тому числі 57 статтей, з них 10, що входять до наукометричних баз даних, 22 патентів України та 1 авторського свідоцтва. Є співавтором 1 монографії, 1 навчального посібника, автором 31 методичної рекомендації.

Контакти:
     ауд. Ж-619, тел. (044) 287-91-31