Вашека О.М. Доцент, кандидат технічних наук Вашека Оксана Миколаївна

Відповідальна за розроблення навчальних планів для студентів, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій

Національний університет харчових технологій, спеціальність «Технологія зберігання, консервування та переробки молока», магістр.

Вчений ступінь кандидата технічних наук отримала у 2013 році, вчене звання доцента кафедри експертизи харчових технологій - у 2015 році.

З 2006 року працювала асистентом кафедри технології молока і молочних продуктів.
     На кафедрі експертизи харчових продуктів працює з 2011 року.
     У 2013 році захистила дисертацію на тему «Технологія збагачення вершкового масла порошком із моркви».

Підвищення кваліфікації

Інститут підготовки фахівців ДП «УкрНДНЦ» на тему «Метрологія, стандартизація, сертифікація» у 2011 році.
     Участь у семінарі Київської Торгово-промислової палати «Основні принципи європейської системи технічного регулювання» (2015 р.).

Нагороди та відзнаки

З 2007 р. по 2009 р. була стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Є автором понад 135 публікацій, з них 23 статтей та 38 патентів України. Співавтор 10 методичних рекомендацій.

ауд. Ж-219, тел. (044) 287-91-32