Науменко К.А. Доцент, кандидат технічних наук Науменко Ксенія Андріївна

Відповідальна за виховну роботу серед студентів, наповнення сайту кафедри, наставник академічної групи ТІ-2-10

Національний університет харчових технологій, спеціальність «Технологія харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення», ОКР магістр.

Науковий ступінь кандидата технічних наук присвоєно у 2012 році за спеціальністю 05.18.05 «Технологія цукристих речовин та продуктів бродіння».

З 2008 року по 2012 рік займала посаду молодшого наукового співробітника Проблемної науково-дослідної лабораторії НУХТ. Була виконавцем трьох держбюджетних науково-дослідних робіт.
     На кафедрі працює з 2012 року.
     З 2014 року займала посаду заступника декана факультету ХЕТОП по роботі зі студентами.
     З 2016 року за сумісництвом виконує обовязки помічника проректора з науково-педагогічної та виховної роботи.

Підвищення квалііфікації

• участьу семінарі «Основні принципи європейської системи технічного регулювання», 2015р.;
  • підвищення кваліфікації в Університеті менеджменту освіти НАПН України, 2015р.;
  • участь у роботі семінару «Новини 2016 року законодавства у сфері технічного регулю-вання. Нова редакція Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», 2016 р.

Нагороди та відзнаки

З 2013 р. по 2015 р. була стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Автор 89 наукових праць, у тому числі 21 статті, має 15 патентів України на корисну модель та винахід.
       Автор та співавтор 14 методичних рекомендацій.
 Ознайомись з публікаціями

ауд. Б-310, тел. (044) 287-97-13