Шаповалова Н.П. Доцент, кандидат технічних наук Шаповалова Наталія Петрівна

Відповідальна за методичну роботу кафедри, наставник академічної групи ТІ-2-9

Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка, кваліфікація товарознавець вищої кваліфікації за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність».

Вчений ступінь кандидата технічних наук присвоєно у 2013 році. Кандидатську дисертацію захистила на базі товарознавчого факультету кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету .

Стаж педагогічної роботи – 6 років. Загальний стаж науково-педагогічної роботи – 9,5 роки.
     З 2013 року працює доцентом кафедри експертизи харчових продуктів НУХТ.

Підвищення кваліфікації

У 2016 році проходила стажування у Міжнародному Польсько-Українському інституті інновацій науки, освіти та розвитку (м. Варшава, Польща) та отримала міжнародний сертифікат про піврічне стажування.

Науковий та навчально-методичний доробок.

Автор понад 50 наукових праць, 10 навчально-методичних розробок до вивчення різних дисциплін і проходження практики, отримала 6 патентів України на корисну модель.

ауд. Ж-616, тел. (044) 287-93-40