Бойко М.І. Асистент, кандидат технічних наук Бойко Марина Іванівна

Завідувач лабораторії кафедри

Національний університет харчових технологій, спеціальність «Технології цукристих речовин».

Вчений ступінь кандидата технічних наук присвоєно у 2014 році за спеціальністю 05.18.05 – технології цукристих речовин та продуктів бродіння.

З 2005 по 2014 рр. займала посаду старшого лаборанта кафедри біотехнології, продуктів бродіння і виноробства.
     На посаді завідувача лабораторії кафедри експертизи харчових продуктів працює з вересня 2014 р. За сумісництвом - асистент кафедри експертизи харчових продуктів з 2012 року.

Є спіавтором 28 наукових праць, у т.ч. 6 патентів на корисну модель, 15 статей. Є спіавтором 3 лабораторних практикумів.

ауд. Ж-711, тел. (044) 287-91-50