Янчик М.В. Асистент Янчик Марія Володимирівна

Відповідальна за організацію графіку підвищення кваліфікації викладачів кафедри та проведення відкритих занять. Секретар ЕК магістрів. Наставник академічної групи ХЕ-3-9

Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Спеціальність "Товарознавство і комерційна діяльність", ОКР "магістр".
     Друга освіта: Université d’Auvergne Clermont-Ferrand  IUP (France); spécialité «Pilotage des organisations»; Master degree. (Французький інститут управління у м. Овернь (Франція), кваліфікація магістр за спеціалізацією "Менеджмент організації")

На кафедрі працює з 2013 року.

Завершує навчання в аспірантурі НУХТ.

Є співавтором 24 наукових праць, з них 2 патенти на корисну модель, 6 статтей.

ауд. Ж-615, тел. (044) 287-96-31