Артюх Т.М. Професор, доктор технічних наук Артюх Тетяна Миколаївна

Відповідальна за навчально-методичну роботу секції "Товарознавство" на кафедрі, за контакти з базами практик

Київський торгово-економічний інститут, спеціальність «Товарознавство та організація торгівлі непродовольчих товарів».

Кандидат технічних наук з 1987 року, доктор технічних наук з 2006 року.
      Вчене звання професора присвоєне у 2008 році.
      У 2009 р. обрана дійсним членом Української Технологічної Академії по відділенню «Товарознавство промислових товарів» з присвоєнням звання академіка.

Стаж педагогічної роботи – 30 років. Загальний стаж науково-педагогічної роботи – 32 роки.
      З 2012 року працює професором кафедри експертизи харчових продуктів НУХТ.

Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів і магістрантів, підготувала 2 кандидата наук і є керівником науково-дослідних робіт трьох аспірантів та здобувачів.
      Має вісім міжнародних сертифікатів з оцінки та експертизи товарів, оцінки життєвого циклу за стандартами ISO 14400, менеджменту в маркетинговій діяльності торгового підприємства, зокрема: Польський гемологічний центр (м. Познань); Гемологічний центр Німеччини, (м. Ідар-Оберштайн); Росія, Московський Державний університет ім. М.В. Ломоносова; Міжнародна організація зі стандартизації ISO (Швейцарія); Німеччина, Вища торгова школа, Лейпциг.
       Член редакційної колегії журналу «Товарознавство та інновації» (ДонНУЕТ).

Нагороди та відзнаки

Нагороджена:

• Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2008 р.),
  • нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (2009 р.),
  • Почесним знаком Меморіального фонду Карла Фаберже «150 лет Михаилу Перхину» (2010 р.),
  • медаллю «Срібна зірка» (Українська технологічна Академія, 2011 р).

Автор понад 200 наукових публікацій, співавтор трьох навчальних посібників із грифом МОН України та автор і співавтор 2 підручників із грифом МОН України.

Контакти:
     ауд. Ж-616, тел. (044) 287-93-40