Вельмишановні колеги!
Кафедра фізичної і колоїдної хімії Національного університету харчових технологій  запрошує всіх бажаючих прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції   «Актуальні проблеми хімії та хімічної технології », яка відбудеться   20-21 листопада 2014 року.

Тематика конференції

• Фундаментальні проблеми, досягнення та рубежі хімічної науки:    фізична і колоїдна хімія; органічна хімія; неорганічна хімія; аналітична хімія.

• Хімічна технологія:  технології, властивості та застосування дисперсних, нанорозмірних, полімерних та композиційних матеріалів; технологія органічних продуктів; технологія неорганічних речовин; високоефективні хіміко-технологічні процеси та апарати в промисловому виробництві речовин, продуктів і матеріалів; енергоефективні та ресCENSOREDзберігаючі хімічні технології; традиційні та альтернативні палива. Хімічні    джерела енергії; хімічна безпека і охорона навколишнього середовища.

• Хімія косметичних засобів

• Харчова хімія

• Проблеми та новітні технології освіти в області хімії та хімічної технології

Увага! Термін подачі матеріалів продовжено до 20 липня 2014 року.

Для участі в конференції необхідно:

1. Сплатити організаційний внесок у розмірі 150 гривень (заочна участь) або 200 гривень (очна участь).
2. Надіслати Оргкомітету на елетронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  наступні документи:

- заявку для участі в конференції;
- тези доповіді;
- відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску
 .

Більш детальна інформація .

Запрошення

З повагою,  Організаційний комітет