Якість і безпека харчових продуктів

Запрошуємо Вас прийняти участь
у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Якість і безпека харчових продуктів»,
яка відбудеться 16-17 листопада 2017 року
в Національному університеті харчових технологій.

ТЕМАТИЧНІ ПИТАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1.    Системи управління якістю і безпекою харчової продукції та непродовольчих товарів
2.    Формування та контроль якості і безпеки інноваційних харчових продуктів і непродовольчих товарів
3.    Новітні методи ідентифікації та виявлення фальсифікації харчових продуктів та непродовольчих товарів
4.    Сучасний стан системи технічного регулювання України
5.    Питання використання генно-модифікованих організмів в харчових продуктах

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

16листопада 2017року
     900-1000– реєстрація та розміщення учасників конференції
     1000-1100– відкриття конференції, пленарне засідання
     1100-1200 – перерва
     1200-1600–засідання секції.

17листопада 2017року
     1200-1500– засідання секції
     1500-1530– перерва
     1530-1600 – круглий стіл з підведення підсумків роботи конференції

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Для включення тез доповідей у збірник матеріалів конференції необхідно направити на електронну адресу оргкомітету:
-    заявку на участь (форма додається);
-    тези доповіді;
-    скановану копію платіжного доручення про перерахування організаційного внеску.
Останній термін подання матеріалів– 10жовтня 2017р.
Організаційні внески у розмірі180грн., включаючи ПДВ, сплачуються не пізніше 10 жовтня2017р.
Для учасників, за яких оргвнесок сплачують наукові установи, обов'язковою умовою є підписані та засвідчені печаткою договір та акт виконаних робіт, оформлені згідно з вимогами конференції.

Оргкомітет надає учасникам конференції можливість проживання угуртожитку
Заявки на бронювання житла та звернення за додатковою інформацією приймаються до 10 жовтня 2017р. письмово нае-mail:

– Запрошення на конференцію

– Приглашение на конференцию