Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

11 вересня відбулися збори трудового колективу факультету технології оздоровчих продуктів і харчової експертизи, на яких були присутні співробітники кафедр факультету: експертизи харчових продуктів, технології оздоровчих продуктів, фізичної та колоїдної хімії, аналітичної хімії.

      У вступному слові декан факультету Лариса Арсеньєва підвела підсумки роботи факультету за минулий навчальний рік, зокрема за результатами наукових та методичних здобутків кафедр. Під час доповіді була відзначена активна участь кафедр в організації міжнародних конференцій «Якість і безпека харчових продуктів», «Оздоровчі харчові продукти та дієтичні добавки: технології, якість та безпека», проведенні низки наукових семінарів, налагодженні співпраці із закордонними установами, зокрема Воронізьким державним університетом інженерних технологій, Італійським центром сенсорного аналізу, Інститутом фізичної хімії Болгарії, Університетом харчових технологій у м. Пловдиві (Болгарія). Багато уваги було приділено аналізу контингенту студентів та перспективам його збільшення.
      Декан Лариса Арсеньєва також ознайомила колектив факультету з ключовими положеннями нового Закону України «Про вищу освіту».
      І на останок були визначені основні завдання покращення освітньої, наукової і науково-методичної діяльності факультету на 2014-2015 навчальний рік.
    Підсумки вступної кампанії 2014 року підвела Оксана Вашека. Були відзначені особливості цьогорічного вступу порівняно з минулим роком та запропоновані заходи щодо покращення профорієнтаційної роботи кафедр факультету.
     Зі звітом з виховної роботи за минулий та планом на наступний навчальний рік виступила відповідальна за роботу зі студентами факультету Ксенія Науменко.
     В обговоренні поточних питань покращення діяльності факультету на 2014-2015 рік взяли участь завідувач кафедри технології оздоровчих продуктів Галина Сімахіна, завідувач кафедри аналітичної хімії Єлизавета Костенко, доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії Олена Подобій, доцент кафедри експертизи харчових продуктів Надія Аннєнкова.
      Продовжуючи добрі традиції, що склались на факультеті, трудовий колектив факультету у особі найбільш досвідченого керівника Галини Сімахіної привітав із початком навчального року декана, кваліфікованого працівника та просто прекрасну жінку Ларису Арсеньєву.