Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

          25 лютого відбулась відкрита лекція доцента кафедри експертизи товарів Аннєнкової Надії Борисівни з дисципліни Основи товарознавства продовольчих товарів та косметичних засобів на тему: «Товарознавча характеристика крупи і хлібобулочних виробів».
         На лекції були розглянуті питання, присвячені аналізу останніх тенденцій розвитку вітчизняного ринку крупи і хлібобулочних виробів. Розкрито значення вживання круп та хлібобулочних виробів у харчуванні людини, проаналізовано їх сучасний асортимент та надана класифікація.
      Також лектором було освячено інформацію стосовно використання сучасних добавок, таких що сприяють підвищенню якості хлібобулочних виробів та їх впливу на засвоюваність організмом людини.
В питанні зберігання та транспортування крупи і хлібобулочних виробів були розглянуті сучасні види пакування, визначено їх вплив на збереження якості готової продукції та подовження терміну зберігання.

    Лекцію проведено на високому науковому рівні з урахуванням останніх досягнень у сфері товарознавства харчових продуктів. Доброзичливість викладача, теплий зв'язок з аудиторією, педагогічний такт створювали сприятливий, невимушений стан в аудиторії.