В рамках XIX Міжнародного Форуму товарів і послуг для дітей «BABY EXPO» (м. Київ, Міжнародний виставковий центр) проведено третю галузеву спеціалізовану науково-практичну конференцію «Дитяче харчування: доступність, безпечність і конкурентоспроможність» за участю відповідальних представників міністерства аграрної політики і продовольства України, заінтересованих центральних органів виконавчої влади, провідних підприємств галузі, науково-дослідних установ і вищих навчальних закладів з залученням засобів масової інформації.
     Було обговорено питання стану дитячого харчування в Україні, проблеми підприємств-виробників, питання інвестування виробництв, підвищення якості та безпечності продукції.
     В конференції взяла участь докторант кафедри, доцент Нєміріч Олександра Володимирівна з доповіддю «Збагачення харчових продуктів для дитячого призначення фруктовими і овочевими порошками», де висвітлила питання розробки технологій харчових продуктів підвищеної харчової цінності, дієтичного призначення для дітей віком від 10 до 18 років. Викладена інформація викликала інтерес і схвалення у присутніх на конференції.