На кафедрі експертизи харчових продуктів відбувся науковий семінар «Аналіз кольору та структури харчових продуктів за допомогою інструментальних методів сенсорного аналізу» в рамках науково-дослідної роботи кафедри «Проведення ідентифікації та виявлення фальсифікації харчових продуктів із використанням сенсорних аналізаторів», який підготували доцент кафедри Оксана Петруша сумісно зі студентами Євгенією Романікою та Олею Дащинською.

Доповідь була присвячена питанням розробки методик аналізу харчової продукції із використанням комп’ютерної колориметрії, оцінці колірних характеристик продукту в системах RGB, оцінці структури пористості хлібобулочної продукції.

Викладачів та аспірантів кафедри зацікавили практичні аспекти використання системи «електронного ока» в індивідуальних наукових дослідженнях, можливості застосування методу для ідентифікації барвників в безалкогольних напоях, лікеро-горілчаних виробах та інших харчових продуктах. Були окреслені подальші напрями досліджень якості та безпечності харчових продуктів з використанням комп’ютерної колориметрії.