Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

       Студенти 1-го курсу факультету технології оздоровчих продуктів і харчової експертизи, які навчаються за напрямом підготовки «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» разом із доцентом кафедри експертизи харчових продуктів Наталією Поповою відвідали ІП «Coca-Cola Беверіджиз Україна». 
       Основне завдання, яке ставлять перед собою викладачі нашого університету, – забезпечення найвищої якості освіти, тож у навчальному процесі використовуються найрізноманітніші підходи та нетрадиційні методи.
       Першокурсники ще тільки починають опановувати ази свого майбутнього фаху, а викладачі вже знайомлять їх із виробництвом, щоб при вивченні теорії, вони мали уявлення, як і де застосовуватимуть набуті знання. Для майбутніх фахівців із технологічної експертизи та безпеки харчової продукції це особливо актуально. Тож не дивно, що викладач обрала для першого знайомства одне з найкрупніших виробництв країни. Побачене й почуте від працівників підприємства, стане в нагоді студентам вже зовсім скоро при вивченні загальних технологій харчових виробництв, а у подальшому ще не раз знадобиться й на інших дисциплінах.