Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

Студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій спеціалізації «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» разом із асистентом кафедри експертизи харчових продуктів Катериною Золотоверх побували на Київському пивоварному заводі «Carlsberg Ukraine», який є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв.

Нагадаємо, що потужність виробництва Київського пивоварного заводу складає 473 млн літрів пива в рік.

Заняття було надзвичайно корисним для майбутніх експертів, яких надзвичайно зацікавили сучасні технології й новітнє обладнання, яке застосовують при виробництві пива, та «секрети», які не кожен може знати. Багато уваги приділили управлінню якістю на підприємстві. У рамках виїзного заняття студенти також навчилися правильно дегустувати та оцінювати пиво.

Студенти дійшли висновку, що такі заняття – дуже хороший досвід для їхньої спеціальності. Більшість із них виявила зацікавленість у проходженні виробничої практики саме на «Carlsberg Ukraine», щоб отримати досвід на сучасному підприємстві, що відповідає світовим стандартам, зі всебічним управлінням якістю, використовує лише новітнє обладнання від передових компаній пивоварної промисловості світу та має екологічне виробництво.