Студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій спеціалізації «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції»  разом із асистентом кафедри експертизи харчових продуктів Катериною Золотоверх побували на ПАТ «Яготинський маслозавод» – одному з найбільших національних виробників молочної продукції, що входить до групи компаній «Молочний альянс», яка об’єднує потужні підприємства з виробництва та реалізації основних видів молочної продукції.

Фахівці підприємства надзвичайно гостинно зустріли студентів, директор заводу (до речі, випускник нашого університету) особисто розповів про історію підприємства. Також  майбутні експерти поспілкувалися із начальником відділу контролю якості.

Значну зацікавленість студентів викликало безпосереднє знайомство з технологічним процесом, у ході якого вони дізналися, що сучасне високотехнологічне обладнання закритого циклу від світових виробників, виключає безпосереднє втручання людини у виробничий процес, починаючи від забору сировини і закінчуючи фасуванням готової продукції. Це гарантує безпеку і якість продукту. Студенти були вражені надзвичайно високою потужністю заводу. Виробництво молочних продуктів не припиняється ні вдень, ні вночі, що свідчить про високу репутацію, конкурентоспроможність і популярність продукції на українському ринку. Візитівкою заводу вже багато років вважається вершкове масло ТМ «Яготинське», технолог повідомив, в цеху виготовлення даної продукції планується реконструкція технологічних ліній, найближчим часом продукція почне випускатися в новій упаковці з новим дизайном.

Наприкінці візиту майбутні експерти скористалися можливістю продегустувати продукцію, виробництво якої вони щойно спостерігали, та отримати відповіді від виробничників на усі свої питання.

Студенти і колектив кафедри експертизи харчових продуктів щиро вдячні  дирекції заводу й усім робітникам ПАТ «Яготинський маслозавод» за теплий прийом й можливість наочно закріпити отримані в університеті теоретичні знання.