Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

На кафедрі експертизи харчових продуктів відбулися захисти бакалаврських дипломних проектів студентами напряму підготовки «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції». Відзначимо, що саме в нашому університеті у 2013 році вперше в Україні було запроваджене навчання за цим напрямом підготовки. І от через чотири роки бакалаври представили на розгляд комісії свої дипломні проекти.

Доробок дипломантів оцінювала екзаменаційна комісія у складі голови, завідувача кафедри Світлани Усатюк, членів – професора Галини Гуменюк, доцентів Ксенії Науменко та Оксани Петруші, секретаря Олега Адаменка.

Бакалаври мали складне технологічне завдання – здійснити та описати аналіз технологічного процесу виробництва харчових продуктів із точки зору забезпечення якості та безпечності готової продукції. Бакалаврами були запропоновані рішення по вдосконаленню систем управління якістю або  безпечністю  харчових продуктів відомих всім виробників: ПАТ «Оболонь», ПАТ «САН ІнБев Україна», ПАТ «Яготинський маслозавод», ТОВ «Перший столичний хлібозавод», ТОВ «Авіс», ТОВ «Світ ласощів», ТОВ «УССП «Київський обласний хлібопекарський комплекс», ТОВ «Напої плюс», ТОВ «Клуб сиру»  та ін.

Дипломні проекти містили професійно обґрунтовані підходи до розроблення або удосконалення систем управління безпечністю на основі принципів НАССР та програм-передумов, впровадження належної виробничої практики GMP у виробництво харчової продукції, розроблення схем управління технологічними процесами та якістю продукції, розроблення систем управління бракованою продукцією, шляхів виявлення невідповідної продукції та коригування режимів технологічних процесів.

Бакалаври показали високий рівень знань і практичної підготовки, тому отримали тільки позитивні оцінки, та за рішенням екзаменаційної комісії їм був присвоєний освітній ступінь «бакалавр» із напряму підготовки «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції». І харчова промисловість поповнилась першими в Україні фахівцями з якості та безпечності харчової продукції.

Вітаємо випускників і бажаємо зберегти свої знання та наполегливість у подальшій діяльності, а також успішного вступу до магістратури!