22 березня 2018 р. на кафедрі експертизи харчових продуктів відбулось планове відкрите заняття доцента кафедри Оксани Вашеки з дисципліни «Хімія смаку, запаху і кольору» для студентів, що навчаються за напрямом підготовки «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції».

Ключовими питаннями лекційного заняття були вивчення механізму сприйняття смаку у організмі людини. При їх розгляді особливу увагу приділено новітнім науковим результатам досліджень хемосенсорів світовими вченими. Для наочності були представлені відео-фрагменти механізмів взаємодії трансмембранних білків рецепторних клітин із смаковими речовинами.

В ході проведення заняття викладач не тільки роз’яснював студентам новий матеріал, але й наголошував на його зв’язках з іншими дисциплінами, попередньою та майбутніми тематиками лекцій. Це, звичайно дає змогу студентам зрозуміти цілісність і взаємозв’язок понять та визначень дисципліни.

Лекційне заняття пройшло в доброзичливій атмосфері при постійному контакту лектора з аудиторією, що налаштовує на плідну роботуу, позитивні враження та зацікавленість студентів у отримані нових знань.