Хто такі Д-Р?

Нещодавно студенти 2-го курсу напряму підготовки «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» Навчально-наукового інституту харчових технологій разом із викладачами Оксаною Петрушою та Оксаною Вашекою відвідали виставу «Д-Р» у Національному академічному театрі російської драми та комедії ім. Лесі Українки.

Сюжет вистави, хоча дія і відбувається не у сучасному суспільстві, є актуальним і донині. Батько, одержимий ідеєю забезпечити світле майбутнє своєму синові, влаштовує інтригу з підміною на навчанні власного сина талановитим юнаком, який блискуче справляється з поставленим завданням, але додає прихованих негараздів.

Прекрасний склад акторів, блискуча гра, неоднозначні, але все ж веселі моменти вистави подарували приємний вечір у веселій атмосфері.

Тож, якщо вам цікаво, хто такі Д-Р, не проґавте нагоди та відвідайте виставу.