Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

          24 лютого в університеті відбувся День відкритих дверей. Цього дня дружна громада НУХТ зустрічала учнів загальноосвітніх навчальних закладів і студентів технікумів і коледжів та їх батьків зі всієї України традиційно цікавою насиченою програмою, щоб допомогти молоді зробити по-справжньому свідомий і зважений вибір майбутнього.Відвідувачі отримували вичерпну інформацію й ґрунтовні відповіді на всі свої запитання біля яскравих інформативних експозицій кожного навчального підрозділу.  Вони активно спілкувалися і з викладачами, і зі студентською спільнотою, яка влаштувала справжнє змагання, хто краще й цікавіше опише свою спеціальність.

        Детальну інформацію щодо нашого навчально-наукового комплексу надав гостям перший проректор Володимир Яровий. Він представив керівництво навчально-наукових інститутів і факультетів, презентував всі аспекти діяльності НУХТ, навів дані щодо місця університету у рейтингах вишів України й Києва, розповів про програми академічної мобільності, кроки по впровадженню дуальної освіти, заходи щодо працевлаштування випускників.

        Змістовну доповідь з презентацією щодо умов вступу-2018, новацій вступної кампанії, а також  різноманітних зручних форматів якісної підготовки до здачі ЗНО та вступу до вишу на підготовчому відділенні НУХТ підготував відповідальний секретар Приймальної комісії університету Вадим Серпученко. Крім того, він детально розповів про цьогорічну новацію – Всеукраїнські олімпіади НУХТ, переможці яких мають шанс додати до 20 балів до своїх сертифікатів ЗНО при вступі до нашого університету.

         Отримавши таку ґрунтовну інформацію, гості університету продовжили знайомство з ним, попрямувавши на екскурсії кафедрами, де оглянули матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, а також взяли участь у майстер-класах від провідних фахівців і студентів старших курсів.

         Цього разу зацікавлені могли отримати навички в рамках найрізноманітніших майстер-класів: «Використання математичного пакету MathCAD для вирішення задач з алгебри, геометрії та фізики для школярів старших класів», «Створення інженерного калькулятора мовою програмування Visual Basic», «Інтернет речей (IOT)», «Сучасні системи автоматизації: новітні технології, ефективні структури, досконалі технічні засоби, інтелектуальні та робастно-адаптивні алгоритми», «Ефективне керівництво (управління) виробництвом - запорука усталеного розвитку держави», «Весняні фантазії у ресторанному господарстві», «Виявлення фальсифікації харчових продуктів», «Хімія – світ запахів, що можна з’їсти», «Збережемо довкілля разом!», «Поринь у мікросвіт», «Органічний майонез», «Запрограмуй модель роботизованиої платформи на Arduino», «Запрограмуй релейний захист трансформатора», «Смачні сніданки у готелях», «Феєрія солодощів», «Мій START-UP», «Комп’ютерне моделювання роботи машин і апаратів», «Очистка води у повсякденному житті та використання полісахаридів у харчовій промисловості», «Puzzle-Marketing», «Тест-драйв з HR».

         День видався насиченим, і, сподіваємося, цікавим для наших гостей. Маємо надію, що таке близьке знайомство з НУХТ допоможе їм зробити вірний вибір й вже восени вони приєднаються до нашої згуртованої родини.