Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

          На кафедрі експертизи харчових продуктів завершились захисти магістерських робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», спеціалізацією «Якість, стандартизація та сертифікація». На розгляд екзаменаційної комісії, яку очолювала завідувач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету, д.т.н., професор Світлана Белінська, були представлені 24 роботи магістрів денної та 7 – заочної форми навчання.

Теми кваліфікаційних робіт спрямовані на вирішення питань розроблення та впровадження систем якості і безпечності на всіх етапах технологічного процесу виробництва, аналізу експортного потенціалу вітчизняних виробів, визначенню критеріїв оцінювання якості продуктів та їх вагомості при виборі постачальника, гармонізації українських норм у сфері харчової безпеки з кращим міжнародним досвідом у харчовій галузі.

Члени екзаменаційної комісії відмітили високий рівень наукової частини кваліфікаційних робот, що пов’язано із залученням у дослідженнях магістрантів сучасних інноваційних методів: цифрової комп’ютерної колориметрії, тонкошарової хроматографії, ІЧ-спектроскопії, мікроскопії тощо. Щодня переконуємось у тому, що на кафедрі експертизи харчових продуктів навчаються талановиті, обдаровані, креативні та прогресивні особистості, здатні до вирішення надскладних завдань.

За результатами роботи комісії 10 магістрантів були рекомендовані на отримання диплому із відзнакою.

Підводячи підсумки, голова Екзаменаційної комісії привітала випускників із завершенням одного із найбільш важливих етапів у їхньому житті та початком професійної діяльності.

Колектив кафедри експертизи харчових продуктів бажає своїм випускникам успіхів у їх професійній діяльності, впевненості, що всі поставлені цілі будуть досягнуті, а перепони до них – подолані. Викладачі наголошують: «Пам’ятайте – не буває складних ситуацій, бувають складні рішення», й запевнюють своїх вихованців, що якщо колись виникне потреба поради при їх прийнятті – вони завжди можуть розраховувати на допомогу з боку кафедри та університету.