Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

Студенти першого курсу разом із доцентом кафедри експертизи харчових продуктів Вікторією Кійко побували на одному з найкрупніших вітчизняних виробників молочної продукції, підприємстві компанії «Люстдорф». Вже більше 15-ти років компанія займається виробництвом високоякісних молочних продуктів із вітчизняної сировини вищого та першого ґатунку під торговельними марками «На здоров’я», «Селянське», «Буренка», «Люстдорф» та «Тотоша».

Візит відбувся за підтримки агентства комунікації «Варто», PR-менеджер якого Ельміра Джангірова супроводжувала групу.

З підприємством студентів познайомила інженер з якості ТОВ «Люстдорф» Людмила Кузьміна.

Студенти побачили усі етапи виробництва молока і кисломолочної продукції, починаючи з приймання сировини і закінчуючи упаковкою готової продукції.

Майбутні фахівці з технологічної експертизи та безпеки харчової продукції дізналися про роботу системи контролю якості та безпечності, яка впроваджена та сертифікована на виробництві.

Після завершення знайомства студенти змогли оцінити високу якість молочної продукції та задати питання, що стосуються її виробництва у дегустаційній залі компанії «Люстдорф». А, вирушаючи додому, всі отримали фірмові пакети виробника з продукцією компанії «Люстдорф».

Студенти щиро вдячні організаторам за надану можливість наочного опанування виробництва молочної продукції.