Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

На базі Львівського інституту економіки і туризму відбулася міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та стан використання ГМО в харчових продуктах», у якій взяла участь студентка третього курсу спеціалізації «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Мар’яна Мазур із доповіддю «Досвід та стан виробництва генно-модифікованих продуктів» (науковий керівник – асистент кафедри експертизи харчових продуктів Катерина Золотоверх).

Захід проводився спільно з Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською державною регіональною лабораторією ветеринарної медицини, Українським товариством товарознавців і технологів, Міжнародним товариством товарознавців і технологів (IGWT), Міжнародною «Академією повноцінного харчування» (Німеччина), факультетом гуманітарних та природничих наук Пряшівського університету (Словаччина), і об’єднав науковців, викладачів, аспірантів, магістрів, фахівців-практиків, працівників органів державної влади, які представляли заклади вищої освіти України й державні підприємства, а також закордонних партнерів зі Словаччини та Німеччини.

На обговорення були винесені 39 доповідей від 60 учасників. Загалом учасники висвітлили питання особливостей біотехнології та генно-модифікованих організмів, безпечності і якості продовольчої сировини та продуктів харчування як засадничої основи національної безпеки України, генетично-модифікованих джерел продовольчої сировини рослинного походження, вітчизняного і закордонного досвіду виробництва генно-модифікованих продуктів харчування, особливості токсико-гігієнічного оцінювання продукції з генно-модифікованих джерел, вплив генно-модифікованих організмів на навколишнє природне середовище; методи ідентифікації продуктів, отриманих за участі генно-модифікованих організмів; економічні аспекти виробництва продуктів харчування з використанням генно-модифікованої сировини, а також проблеми законодавчо-правового регулювання застосування та обігу ГМО у харчових технологіях.

У другий день роботи науково-практичної конференції відбулося виїзне засідання на базі Львівської державної регіональної лабораторії ветеринарної медицини. Під час круглого столу учасники конференції дізналися про історію формування Львівської державної регіональної лабораторії ветеринарної медицини та про стан сучасної матеріальної бази, методи ідентифікації безпечності харчових продуктів. З роботою та матеріально-технічною базою познайомили завідувачі відділів: вірусологічного, бактеріологічного, хімічного, радіологічного, ветеринарно-санітарної експертизи.

На завершення роботи міжнародної конференції учасники підвели підсумки та прийняли резолюцію.

Доповідь та презентація нашої студентки Мар’яни Мазур була оцінена на високому рівні, після закінчення конференції вона отримала  сертифікат учасника.