85-ї Ювілейної Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті»

Відомо що підготовка висококваліфікованих фахівців в значній мірі визначається загальним рівнем наукової роботи ЗВО, а також ступенем залучення студентів до наукових досліджень.

11 квітня 2019 року в НУХТ відбулась 85-та Ювілейна Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

На кафедрі експертизи харчових продуктів працювало дві секції «Експертиза харчових продуктів» та «Товарознавство».

Відкривали роботу секцій гості конференції директор з продажу та маркетингу, аудитор ТОВ «Бюро Верітас Україна» Мисюра Юлія та провідний спеціаліст з питань якості, стандартизації та сертифікації Усатюк Надія.

Провідний професор кафедри, д.с.-г.н. Гуменюк Галина до уваги присутніх представила доповідь на тему «Особливості контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів у зарубіжних країнах».

Приємно відмітити активність студентів, їх бажання та зацікавленість у проведенні науково-дослідної роботи. Кожен з учасників гідно представив результати своїх досліджень, якими вони займаються під керівництвом своїх наукових керівників протягом всього періоду навчання.

Хочеться відмітити актуальність та своєчасність тем, які піднімалися доповідачами. Так на секції «Експертиза харчових продуктів» доповіді були присвячені питанням, пов’язаним з проблемою фальсифікації та розробкою сучасних критеріїв ідентифікації якості харчових продуктів, розробки інноваційних харчових продуктів з підвищеною харчовою та біологічною цінністю, піднімалися питання з управляння якістю та безпечністю в харчовій галузі.

На секції «Товарознавство» доповіді було присвячено найактуальнішим питанням сьогодення: оцінці якості та безпечності продуктів харчування, інноваційним підходам до формування якості та безпеки харчової продукції, розширення асортименту ювелірних виробів.

Роботи студентів, що відрізнялись глибиною і цінністю наукових досліджень, своєю науковою новизною та нестандартними підходами було відзначено, як найкращі, а їх авторів представлено для нагородження дипломами за кращі доповіді.

Атмосфера наукової студентської конференції вселяла відчуття оптимізму – її учасникам небайдуже те, що відбувається за межами їх спеціальності й те, що вони за допомогою своїх знань зможуть зробити для загального блага. Слід відмітити високий рівень підготовки студентів та актуальність розглянутих доповідей. Ця конференція підтвердила, що наука ґрунтується на єдиних законах, єдиних поняттях, і в цьому основа її інтернаціональності.

Учасники конференції чиї  усні доповіді відзначено призовими місцями

Диплом Повне П.І.Б студента Інститут/ факультет Курс, шифр групи
Підсекція «Експертиза харчових продуктів»
1 місце Бідах Діана Вікторівна ННІХТ ХЕ–1-11М