Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

 
 

Днями в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація».

Участь в олімпіаді взяли 18 закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців з якості, стандартизації та сертифікації в Україні.

Упродовж двох днів запеклої боротьби 52 студенти із 18 ЗВО виборювали нагороди.

Студентки магістратури нашого університету Логінова Анна та Калмазан Вікторія гідно представили НУХТ та показали високі результати, а сама Вікторія Калмазан посіла трете місце в олімпіаді.

Паралельно із ІІ етапом Всеукраїнської олімпіади проходила VІ Українська олімпіада з менеджменту серед молоді в рамках глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ», в якій у номінації «Система управління безпечністю харчових продуктів» та «Система управління якістю» Анна та Вікторія стали переможцями.

Урочисте підведення підсумків та нагородження учасників і переможців олімпіади здійснювала Декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Лариса Баль-Прилипко.

Вітаємо наших переможців!