Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

20-21листопада2019 року в Національному університеті харчових технологій відбулася ІVМіжнародна науково-практична конференція «Якість і безпека харчових продуктів».

Співорганізаторами цьогорічної конференції виступали Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Національний орган стандартизації ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості».

Цього року, як ніколи програма була дуже насиченою та жвавою. Варто відмітити, що інтерес до конференції проявили і представники виробництва, і сфери освіти і органи державної влади, які займаються питаннями регулювання харчової сфери. В першу чергу, це пов’язано з актуальністю і своєчасністю питань, які були винесені на розгляд у програмі конференції. Адже саме зараз національні виробники відчувають значний вплив законодавчих змін, обумовлених євроінтеграційними процесами і знаходяться на етапі адаптації свої діяльності до них, що по суті є досить важким і кропітким процесом. Тому обговорення проблемних питань, пов’язаних з якістю та безпечністю харчових продуктів в багатосторонньому порядку дозволяє ефективно підійти до пошуку шляхів їх вирішення і в цілому здійснити обмін цінною і актуальною інформацією.

Оргкомітетом було розглянуто і прийнято до публікації 110 тез наукових праць учених та провідних фахівців харчової галузі. У конференції брали участь представники 37 вищих навчальних закладів і організацій України, Казахстану, Словаччини, Вірменії, Молдови, Польщі, Франції, Іспанії.
Тематика ІVМіжнародної науково-практичної конференції «Якість і безпека харчових продуктів» торкнулася широкого спектру проблем:

- Управління якістю і безпечністю харчових продуктів в контексті нових вимог харчового законодавства

- Формування та контроль якості і безпечності інноваційних харчових продуктів
- Новітні методи ідентифікації та виявлення фальсифікації харчових продуктів
- Сучасний стан системи технічного регулювання України
- Актуальні питання у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

На конференції було заслухано 25 доповідей та представлена стендова сесія.

Дні, присвячені ІVМіжнародній науково-практичній конференції «Якість і безпека харчових продуктів» стали по-справжньому незабутніми для всіх учасників конференції.

Було відзначено високий науковий рівень представлених доповідей, а також актуальність дискусій з проблем, що були заслухані під час роботи.

Отже, ІV Міжнародна науково-практична конференція «Якість і безпека харчових продуктів» відбулася на високому організаційному та науковому рівні.