Доценти кафедри експертизи харчових продуктів Янчик Марія та Петруша Оксана прийняли участь у низці семінарів, які провів доктор Хельмут Блумбах, експерт Німецької міжнародної служби академічних обмінів SES (Senior Experten Service, Germany) згідно з програмою візиту до нашого університету. Для участі в семінарах була створена робоча група, до складу якої увійшли різні кафедри Навчально-наукового інституту харчових технологій, а також факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.
Для семінарів були обрані теми, пов’язані з інтернаціоналізацією вищої освіти, програмами міжнародних академічних обмінів для студентів, викладачів і науковців. Під час зустрічей експерт також надав інформацію про різні конкурси для отримання грантів на наукові дослідження, навчання та викладання в освітніх і наукових закладах країн Європейського Союзу. Зважаючи на великий досвід роботи у міжнародних організаціях, діяльності у сфері науки та викладання, доктор Хельмут Блумбах дав низку практичних рекомендацій щодо пошуку іноземних партнерів, підготовки грантових заявок, порядку подання документів.
Учасники семінарів висловлюють вдячність шановному доктору Хельмуту Блумбаху та сподіваються на подальшу співпрацю у напрямі розширення академічної мобільності здобувачів вищої освіти та викладачів нашого університету.