Карантинні обмеження суттєво ускладнюють роботу наставників академічних груп щодо організації поза університетських культурно-пізнавальних заходів. Крім того, теперішній першокурсник настільки звик до он-лайн спілкування, що, на жаль, їх складно зацікавити особистим відвідуванням культурно-просвіцницьких та урядових закладів столиці. Користуючись нагодою, поки столиця знаходиться у помаранчевій зоні адаптивного карантину, здобувачі групи ХЕ-1-12 разом з наставницею професоркою кафедри експертизи харчових продуктів Оксаною Шульгою відвідали Верховну Раду України та просвітницький центр Верховної Ради.
Відвідувачів зустріли біля першого під’їзду, де нині встановлений малий герб України з нагоди 30-річчя Незалежності України та 25-річчя Конституції. Знайомство у Верховній Раді почалося з історичної довідки про будівлю та нелегкі часи її існування, зокрема, під час Другої світової війни, коли у будівлю потрапила авіаційна бомба і врятувало будівлю від повного руйнування лише те, що вона не вибухнула. Далі екскурсантів провели до центральних сходів, де нині розміщений стяг, який внесли до сесійної зали на знак проголошення незалежності України в 1991 році. Цікаво було також прогулятися кулуарами Верхової Ради, де розміщені виставка посвячена Дню захисників і захисниць України, Конституція України, Постанова Верховної Ради України РСР «Про проголошення незалежності України», вишита мапа України, яка увійшла до книги рекордів України як карта, яка вишита вручну найбільшою кількістю людей (3255 учасників) та прес-центр Верховної Ради і кожний зі здобувачів зміг відчути себе спікером. Звісно не можна не згадати картину «Державотворення» художника Олексія Кулакова, яка відображає історичний день – 24 серпня 1991 року. Сесійну залу спостерігали з ложі гостей.
Новинкою відвідування Верховної Ради є Просвітницький центр, який пропонує кожному відчути себе законотворцем: розібратися з етапами створення законів України, відчути себе учасником комітету, який підтримує або не підтримує законопроєкт.