11-12 листопада на кафедрі експертизи харчових продуктів НУХТ відбулася у онлайн форматі V Міжнародна науково-практична конференція «Якість і безпека харчових продуктів», що транслювалася в zoom та на youtube каналі. Урочисто відкрив конференцію проректор з наукової роботи Національного університету харчових технологій  к.т.н., доц. Токарчук С.В.
На конференції виступали висококваліфіковані фахівці з Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Науково-технічного центру оцінки виробництв і підтвердження відповідності систем управління ДП «Укрметртестстандарт», Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», ТОВ «Бюро Верітас Україна», Української асоціації халяль індустії «Укрхаляль», Українського державного науково-дослідного інституту «Ресурс», Агропромхолдингу АСТАРТА, Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАН України, ГО «Ресторанна гільдія» та ГО «Продовольча безпека України», компанії «Біола», ТОВ «Галіївський маслозавод», ТОВ «ЕКО» та ПрАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль».
Цікаві доповіді представили колеги із закладів вищої освіти України та Європейського Союзу: Жешувського університету (Польща) та Політехнічного університету Валенсії (Іспанія),Одеського національного технологічного університету, Чернівецького національногоуніверситету ім. Юрія Федьковича, Національного університету харчових технологій. В роботі конференції також прийняли участь колеги з Болгарії, Словаччини та Казахстану.
Широке коло актуальних питань щодо якості та безпечності харчових продуктів викликали жваві обговорення та дискусії в учасників конференції.