Кафедра експертизи харчових продуктiв НУХТ

З метою підвищення рівня професійної кваліфікації та використання в навчальних дисциплінах практичних аспектів аудиту на науковий семінар кафедри експертизи харчових продуктів була запрошена заст. начальника відділу внутрішнього аудиту Держпродспоживслужби Анна Христенко. Крім професорського-викладацького складу кафедри експертизи харчових продуктів на семінарі були присутні здобувачі ОС «Магістр» за ОПП «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції», а також представник кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції – Ірина Корецька. 
Доповідач – Анна Христенко на високому рівні ознайомила всіх присутніх з останніми змінами у законодавчій базі України щодо аудиту та харчової безпеки, представила практичні аспекти щодо публічності проведених аудитів суб’єктів господарювання, також надала вичерпні відповіді на питання присутніх на семінарі.
Кафедра експертизи харчових продуктів сподівається на подальшу плідну співпрацю з Держпродспоживслужбою, адже випускники ОПП «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» можуть бути працівниками цієї служби.