Співпраця

Кафедра експертизи харчових продуктів співпрацює з: 

з представниками органу сертифікації Міжгалузевого центру якості «ПРИРОСТ», члену DQS-Group. Провідний аудитор цієї організації Березова Світлана є постійним учасником конференцій та семінарів кафедри та проводить лекції з управління якістю та безпечністю харчової продукції для студентів факультету. 

з компанією Chr. Hansen Україна, яка проводить семінари для викладачів та студентів кафедри, знайомлячи їх із новітніми розробками компанії, а також надає кафедрі сучасні тест-системи визначення антибіотиків у молоці для їх використання в навчальному процесі. 

з представником Госпрозрахункової  центральної контрольно-виробничої лабораторії Укоопспілки Чеплік Валентиною Мойсеївно, із залученням студентів та співробітників кафедри до проведення дегустаційного оцінювання зразків харчових продуктів  та визначенням їх якості. 

з  компанією ТОВ «БЮРО ВЕРІТАС СЕРТИФІКЕЙШН УКРАЇНА», представники якої беруть участь у сертифікатних програмах кафедри, гостьових лекціях, конференціях, тематичних зустрічах та засіданнях робочих груп щодо удосконалення освітнього процесу на кафедрі.

з  компанією ДП "Укрметртестстандарт" під час проведення підвищення кваліфікації викладачів, гостьових лекцій, щорічних сертифікатних програм кафедри, конференціях, тематичних зустрічах зі студентами. 

з Інститутом ядерних досліджень НАН України, представники якого беруть участь у наукових семінарах, гостьових лекціях, конференціях, тематичних зустрічах присвячених науковим дослідженням структури та консистенції, визначення показників безпеки харчової продукції. 

з ТОВ «Сосновський Продукт» виробником елітної високоякісної продукції, що виготовляється з відбірної охолодженої сировини у відповідності з вимогами ДСТУ. Його представники беруть участь у сертифікатних програмах кафедри, гостьових лекціях, тематичних зустрічах та засіданнях робочих груп щодо удосконалення освітнього процесу на кафедрі.


з Lean Institute Ukraine, що є представником всесвітньої мережі Lean Global Network, заснованої Джимом Вумеком і Деніелом Джонсом в 2007 році, які першими представили світу методологію Lean. Lean Institute Ukraine входить до глобальної мережі, яка на сьогодні включає 32 інститути, та залучає кращих lean-консультантів світу з багаторічним досвідом впровадження Lean в таких компаніях, як Amazon, Ikea, Starbucks, Nike, New Balance і багато інших. Консультанти Lean Institute Ukraine мають досвід впровадженням Lean в таких компаніях як, МХП, Нова Пошта, Біофарма, Astarta, Kernel і ін. Представники інституту беруть участь у сертифікатних програмах кафедри, гостьових лекціях, конференціях, тематичних зустрічах та засіданнях робочих груп щодо удосконалення освітнього процесу на кафедрі.