Вступна кампанія

Перелік документів для вступу на сайті Університету

Переваги навчання на кафедрі експертизи харчових продуктів


Вступ - 2024 - Офіційний сайт НУХТ

Правила прийому до Національного університету харчових технологій 2024

Привіт👋  А ти хочеш диплом одразу за трьома спеціальностями😍? 

Тоді тобі до нас! 

В Національному університеті харчових технологій відкрито міждисциплінарну освітню програму «Lean-виробництв харчової продукції» із підготовки магістрів.

    Навчання проводиться одразу за трьома спеціальностями:

    🔹181 «Харчові технології»;

    🔹151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»;

    🔹133 «Галузеве машинобудування».

    🗓Тривалість навчання – 2 роки

    Що ми вивчаємо?🤔:

    📌Причини виникнення та усунення марнотратства («ощадливе виробництво»);

    📌Постійне вдосконалення (гемба кайдзен);

    📌Зниження квоти браку

    📌вивільнення прихованого потенціалу організації;

    📌Оптимізація виробничих процесів;

    📌Управління потоками та створення цінностей.

Детальна інфомація доступна за посиланням (https://drive.google.com/.../1jOMaBs.../view) 👈

    Якщо у Тебе виникли питання, то звертайся до:

👩‍💼Пухляк Анастасії Григорівни, заступника директора Навчально-наукового інституту харчових технологій:

    📲(044)–287–97–82

👩‍💼 Вашеки Оксани Миколаївни, доцента кафедри експертизи харчових продуктів:

    📲(044)–287–93– 22

    Електронна пошта: 📩nniht_abit@ukr.net


Перелік документів для пред’явлення (оригінали) та надання (однієї копії) відбірковій комісії для підтвердження вибору місця навчання

Для зарахування вступник особисто має виконати вимоги до зарахування у терміни, визначені у розділі 5 Правил прийому: підтвердити вибір місця навчання у своєму електронному кабінеті вступника, власноруч підписати свою паперову заяву про допуск до участі у конкурсі, укласти договір про навчання між закладом освіти та вступником (за участю одного з батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) та подати копію військово-облікового документа (для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці, для військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, для резервістів - військового квитка) відповідно до пункту 34 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487. 


1. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт – копія сторінок: 1, 2 і 11, або ID-картка – її копія з двох сторін та довідка про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру).
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).
3. Військово-обліковий документ.
4. Документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсі та/або спеціальні умови на здобуття вищої освіти за кошти бюджету (Бакалавр, Магістр) (за наявності).
5. Свідоцтво про укладення шлюбу, свідоцтво про зміну прізвища тощо (для осіб, які у пред'явлених документах мають розбіжності у прізвищі, імені або по батькові).
6. Чотири однакових кольорових фотокартки розміром 3 × 4 см (дивіться вимоги до зображення на фото).


Увага

При вступі на основі диплому молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра до зазначеного переліку документів необхідно додатково мати з собою оригінал та копії відповідного диплому та додатку до нього.

Вступник (та його законний представник - для вступників віком до 18 років) оформлює Договір про навчання в НУХТ .

Підписанням даного договору вступник підтверджує, що він повністю ознайомлений з:
- Правилами внутрішнього розпорядку  університету;
- Антикорупційної програми Університету,
- Кодексу академічної етики
та зобов’язується їх неухильно дотримуватись.


Також підписанням даного договору вступники, які є призовниками, військовозобов’язаними та резервістами, підтверджують ознайомлення з Правилами військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів,  (Додаток 2 до Постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1487).

Після перевірки та погодження зазначених вище документів в електронному кабінеті вступника з’явиться відмітка «Вступник підтвердив вибір місця навчання за цією заявою у закладі освіти».

Вступник (та його законний представник - для вступників віком до 18 років) оформлює Договір  про надання платної освітньої послуги НУХТ (виключно для вступників на контракт).


ВИМОГИ ДО МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА

До уваги вступників!

Однією з необхідних складових вступу до закладів вищої освіти є мотиваційний лист. Успішний мотиваційний лист – це ваша особиста історія, що розповідає саме про вас і відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність.

Знайомтеся з Вимогами до мотиваційного листа вступників до НУХТ у 2024 році 👉 http://surl.li/ucixb і пишіть круті мотиваційні листи.

Бажаємо успіху!